24.01.2023 IZVEDENO STRELSKO TEKMOVANJE Z ZP V ORGANIZACIJI DRUŠTVA VOJNIH INVALIDOV DOLENJSKA

Dne 24.01.2023 je Društvo vojnih invalidov Dolenjske, Posavja in Bele krajine organiziralo tekmovanje v streljanju z zračno puško za člane veteranskih, domoljubnih in invalidnih organizacij. 

Tekmovanje je bilo izvedeno na strelišču Strelskega društva Gorjanci v zaklonišču na Jerebovi ulici v Novem mestu. Povabilu so se odzvali vsi vabljeni, tudi strelci iz našega društva smo se povabilu odzvali. Ekipo so zastopali Lidija Fabian, Mirko Hrovat in Drago Sikošek. Med osmimi ekipami, ki so nastopale in se povabilu odzvale, je naša ekipa zasedla 4. mesto. V skupnih prostorih strelišča so bili podeljeni pokali in medalje. Organizator je za zaključek vse udeležence povabil še na malico v Gostišče Na vasi. Organizatorju se zahvaljujemo za povabilo in lepo  izvedeno tekmo.

 

Tekst: Drago Sikošek

Foto: Arhiv PVD Sever DBK