11.06.2022 21. VETERANSKE ŠPORTNE IGRE - IZOLA 2022

Komisiji za šport pri Zvezi policijskih veteranskih društev Sever (v nadaljevanju ZPVDS) je v sodelovanju z Zvezo veteranov vojne za Slovenijo (v nadaljevanju ZVVS) skladno s Pravili o organizaciji veteranskih športnih iger (v nadaljevanju VŠI), na podlagi razpisa dne 11.06.2022 v Izoli izvedla 21. veteranske športne igre.

  1. ŠPORTNE PANOGE OZIROMA DISCIPLINE VŠI

 

  • Streljanje z zračno puško serijske izdelave
  • Šah
  • Košarka – trojke
  • Met bombe
  • Vlečenje vrvi
  • Pikado

Veteranskih športnih igre v Izoli, se je udeležila tudi sekcija strelcev pri PVD Sever Dol. in Bele krajine. Ekipo so zastopali Lidija Fabian, Peter Županc in Drago Sikošek. Od skupaj 37 ekip je naše društvo doseglo odlično 9. mesto.

Žal v ostalih panogah naše društvo ni sodelovalo, temo pa smo bili primerno v skupem seštevku uvrščeni na 34. mesto od skupaj 42 prijavljenih ekip.

Posamezne rezultate si oglejte v prilogi.

21. veteranske športne igre Izola 2022

Srečanje z člani VVZS Dolenjska.